לחץ להתקשר
העצמאות 18/85 אשדוד 088659837

אבי סוויסה

אבי סוויסה- טיפול פסיכולוגי למי שכמהה לשינוי, לאנשי טיפול, ליוצרים

למי ששואל שאלות על מי שהוא ועל מה שקורה לו
למי שפוגש מחשבות קשות על עצמו או על אחרים ורוצה להבינן
למי שפוקד אותו לעיתים הפחד להשתגע, או לשקוע בדיכאון
למי שנדמה שאף אחד לא ירצה או יאהב אותו באמת
או שכולם מתקדמים ואני נותר – מאחור…
אם פתאום העולם התהפך ותחושת השליטה בחיים אובדת
כשאני רוצה לחזור למי שהייתי
להבין מה אני רוצה, מה נכון לי לעשות
אם התקדמתי יפה, אבל לא טוב לי
וכשיש תסכול, כעס, שעמום או עצב מתמשך-

במצבים אלה ובדומים להם פניה לטיפול פסיכולוגי עשויה לסייע

לבוא לטיפול- להקל על המצוקה, לתת לעצמי מתנה

למי שנמצא במשבר ומחפש לצאת ממנו, ולמי שלא מרוצה ממה שקורה איתו- ורוצה לתת לעצמו הזדמנות לשינוי. כזה המתרחש דרך התבוננות והתייחסות חדשה לעצמי ולעולם, עם יותר דרגות חופש לבחור. למי ששהייה רוצה להתמודד עם ראיה מורכבת יותר של הדברים, להתחבר מחדש לעצמו, להכיר ולקבל גם חלקים כואבים ולחיות בשלום עם המגבלות של עצמו. לאפשר שינוי וצמיחה אישית עם מטפל מעורב- שפוגש איתך את המקומות הקשים ועוזר גם לראות את האור, לגדול ולהתפתח גם כאדם.

הגישה הטיפולית

הטיפול משלב התבוננות מעמיקה בדפוסי התנהגות, חשיבה ורגש יחד עם גישה מעשית להתמודדות  עם קשיים כמו דיכאון והפחתת חרדה. המטרה היא להביא לשינוי ברמה המיידית יחד עם שינויים ברמה העמוקה יותר. ישנה הבנה והתייחסות הן לאדם כפרט והן למתרחש ברמה המשפחתית או הזוגית. דרך אינטגרציה דינמית של גישות טיפוליות שונות, הטיפול בא להחזיר לאדם את תחושת השלם – בין הרגש, החשיבה והפעולה.

אבי סוויסה- פסיכולוג קליני בת”א

פסיכולוג קליני בכיר בעל ניסיון טיפולי רב ומגוון בשיטות טיפוליות שונות, בהתאמתן לאדם ובשילובן: טיפול פסיכו דינמי, טיפול משפחתי וזוגי, שיטת אימגו, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, דמיון מודרך.

עובד בקליניקה פרטית בתל אביב בטיפול פסיכולוגי למבוגרים, ייסד ומנהל את מכון ממדים לטיפול ואבחון פסיכולוגי. מדריך פסיכולוגים המתמחים בפסיכולוגיה קלינית וקב”נים בכירים בצבא.  כיהן  כיו”ר החטיבה לפסיכולוגיה קלינית בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל (הפ”י).
ליצירת קשר- בטלפון 2294588 – 052 או במייל avi.suissa@meymadim.co.il