טיפול מרחוק און ליין (טלתרפיה)

טלתרפיה הינה הערכה קלינית וטיפול פסיכיאטרי/פסיכולוגי מרחוק. מדובר בטיפול אפקטיבי עבור אנשים הגרים באזורים מרוחקים ואף למטופלים שאינם יכולים להגיע לקליניקה ממגוון סיבות. הרעיון של ביצוע טיפול פסיכותרפי מרחוק אינו חדש, פרויד התכתב לעיתים קרובות עם מטופליו בצורה טיפולית ובשנות ה-60 החלו תחומים רבים של ייעוץ טלפוני בקשיים פסיכולוגים ופסיכיאטריים. כיום, טיפולים טלתרפיים ניתנים על-ידי שיחת ועידה מוצפנת ומאובטחת המבטיחה את פרטיותו ובטיחותו של המטופל בעת הטיפול.

מתי כדאי לגשת לטיפול מרחוק (Online)?

טיפול מרחוק מומלץ לאנשים שלא יכולים להגיע לקליניקה לטיפול פנים-אל-פנים, משלל סיבות: החל ממגורים במקום מרוחק (ואף בחו"ל), חוסר יכולת להגיע לקליניקה או בעיות רפואיות. טיפולים אלו נבדקו מחקרית והוכחו כיעילים, ואף ישנם יתרונות מעשיים במצבים מסוימים על פני פגישות פרונטליות.

למי מיועד הטיפול?


טיפול מרחוק באמצעות אפליקציה כגון זום, הסקייפ, מיועד למבוגרים שמרגישים שהם זקוקים לייעוץ ו/או טיפול מכל סיבה שהיא – בין אם אישית ובין אם זוגית, וכן לילדים [מגיל 6] ונוער להם יש קשיים רגשיים ו/או התנהגותיים. ניתן לבצע הן ייעוץ חד פעמי והן טיפול ארוך טווח.

מתלבטים האם טיפול מרחוק עשוי להתאים לכם? צרו איתנו קשר, אנו נדאג לתת לכם את מירב הפרטים ללא התחייבות ובדיסקרטיות מובטחת.

נשמח להקשיב לכם,
התקשרו או השאירו פרטים ונשוחח בהקדם
077-996-9091