טיפול במבוגרים

סדנת מיינדפולנס (קשיבות) בזום

תקופת הלימודים, הנה לרוב תקופה מהנה ומספקת. יחד עם זאת מרובת לחצים – מעשיים, אינטלקטואליים, רגשיים, חברתיים ועוד. קיומם של לחצים לאורך זמן עשוי לעורר תחושת עומס נפשי ולהביא לפגיעה בתפקוד ובתחושת הסיפוק וההנאה.

טיפול מרחוק און ליין (טלתרפיה)

טלתרפיה הינה הערכה קלינית וטיפול פסיכיאטרי/פסיכולוגי מרחוק. מדובר בטיפול אפקטיבי עבור אנשים הגרים באזורים מרוחקים ואף למטופלים שאינם יכולים להגיע לקליניקה ממגוון סיבות. כיום, טיפולים טלתרפיים ניתנים על-ידי שיחת ועידה מוצפנת ומאובטחת המבטיחה את פרטיותו ובטיחותו של המטופל בעת הטיפול.

טיפול בחרדה

לחץ, כאבי ראש, דפיקות לב מואצות, רעד, הזעה, סחרחורת מחשבות טורדניות ופחד מפני אסון קרב ובא הם רק חלק ממגוון הסימפטומים שאנו יכולים לחוות כחלק מהפרעת חרדה. תחושות החרדה נוטות להתגבר ועם הזמן להתפשט למרבית תחומי החיים, דבר המשפיע על איכות חייו ותפקודו של אותו אדם. ללא טיפול מתאים אדם הסובל מחרדה עשוי להפגין התנהגות של הימנעות – הגורמת לו לצמצם את תפקודו להתנתק מאירועים וממצבים שונים בחייו.

ייעוץ וטיפול פסיכיאטרי

פסיכיאטר הוא רופא, שעם סיום לימודיו האקדמיים והסטאז' התמחה בפסיכיאטריה. התמחות בפסיכיאטרית אורכת ארבע וחצי שנים במהלכה הפסיכיאטר לומד ועובד בבית חולים. כרופא, הפסיכיאטר מאבחן ויכול לתת טיפול תרופתי ויכול להבין את הקשר בין המחלות הגופניות, התרופות שמקבל המטופל ומצבו הנפשי. כמו כן, פסיכיאטר הינו בעל הכשרה ב"טיפול בשיחות", מה שמוכר כ"טיפול פסיכולוגי".

טיפול בדיכאון

דיכאון הינה ההפרעה הפסיכולוגית הנפוצה ביותר, כאשר לאחרונה תפוצתה הולכת וגדלה כאשר כמעט כל אדם חש מידה כזו או אחרת של תחושות דיכאוניות בשלב זה או אחר בחייו

טיפול זוגי

טיפול זה מיועד עבור זוגות המתמודדים עם קשיים מסוגים שונים, קשיים אלה יכולים לבוא לידי ביטוי בקשיי תקשורת, ריבים ועוד.

טיפול במשברי חיים

טיפול במשבר חיים הינה שיטת טיפול המציעה עזרה מיידית לטווח קצר או ארוך – לאנשים החווים אירוע המייצר מצוקה רגשית, נפשית..

פסיכותרפיה אישית למבוגרים

פסיכותרפיה (או שיטת טיפול בשיחות) היא דרך לעזור לילדים עם מגוון רחב של קשיים רגשיים. המילה לקוחה מהשפה היוונית: פסיכה – נפש, תרפיה: טיפול..